تو رابطه باید حرف زد. وقتی حس دلخوری داری حس دلتنگی داری باید حرف زد! مهم نیست موضوع صحبت چی باشه. مهم نیست فکر کنی چی بگی. مهم نیست حس کنی حرفی نداری.
وقتی شروع کنی به حرف زدن، کم‌کم از حرف‌های روزمره عبور می‌کنی، بهونه‌هایی که سرپوش گذاشتن رو حرف‌های اصلی کنار می‌رن و در نهایت می‌رسه به اون چیزی که ذهنت رو مشغول کرده.
حرف زدن، همین خود صرف صحبت کردن در مورد موضوع، بدون جدال، بدون بحث، تو یه رابطه پذیرا، آدم رو آروم می‌کنه.
یه مشکل دونفره رو باید تو رابطه دونفره حل کرد. تنهایی بهش فکر کردن یا آدم سومی رو وارد ماجرا کردن مثل اینه که گرهی رو که با دست باز می‌شه با دندون بیفتی به جونش! هم زخمی می‌شی، هم ممکنه گره کورتر بشه و دیگه هرگز باز نشه!

گره کور

درباره من

سارایی هستم که قبلا تارا میرکا بود اما از یک جایی به بعد خواست با اسم واقعی‌ش بنویسه. اینجا از فکرهام و تجربه‌های شخصیم می‌نویسم که برام مهم هستن و بهم کمک می‌کنن آدم بهتری باشم تا شاید برای شما هم مفید باشه. روانشناسی خوندم که خب از این جهت که گاهی رو نوشته‌هام اثر می‌ذاره خواستم بدونین :دی. به خاطر یه مشکل جسمی از ویلچر استفاده می‌کنم اما زندگی عادی خودمو دارم، انگار نه انگار! اصولا برام مهم نیست چه محدودیتایی دارم باید به جایی که می‌خوام برسم و این یه دستوره!! اگر وبلاگ من رو تو وبلاگتون لینک کردین لطفا بهم بگین. بسی مچکرم :]

برای ارتباط با من میتونید از صفحه "تماس با من" استفاده کنید.

شبکه‌های اجتماعی

FacebookTwitterInstagramGoodreadsIMDB