گاهی پیش میاد آدم کاری رو انجام می‌ده که اصلا از خودش انتظار نداره. این‌جور ‌وقتا خوبه یه نگاه به آدمای نزدیک و مهم زندگی‌مون، به دوستان و اطرافیانی که باهاشون در ارتباطیم بندازیم. ناگهان در کمال تعجب می‌بینیم کاری رو انجام دادیم که تصورش رو هم نمی‌کردیم اما واسه فولان دوستمون یه چیز عادی بوده!
دوستی‌ها خیلی بیشتر از چیزی که فکرشو کنیم رو ارزش‌ها و تصمیمات زندگیمون اثرگذاره، بی‌اینکه حتی خودمون متوجه بشیم!
باید آگاه باشیم که چه کسانی رو به زندگی‌مون راه می‌دیم و یادمون باشه هرچه‌قدرم شخصیتمون شکل گرفته باشه و هویتمون جا افتاده باشه، باز هم می‌شه لغزید و روی خیلی چیزا پا گذاشت!

درباره من

سارایی هستم که قبلا تارا میرکا بود اما از یک جایی به بعد خواست با اسم واقعی‌ش بنویسه. اینجا از فکرهام و تجربه‌های شخصیم می‌نویسم که برام مهم هستن و بهم کمک می‌کنن آدم بهتری باشم تا شاید برای شما هم مفید باشه. روانشناسی خوندم که خب از این جهت که گاهی رو نوشته‌هام اثر می‌ذاره خواستم بدونین :دی. به خاطر یه مشکل جسمی از ویلچر استفاده می‌کنم اما زندگی عادی خودمو دارم، انگار نه انگار! اصولا برام مهم نیست چه محدودیتایی دارم باید به جایی که می‌خوام برسم و این یه دستوره!! اگر وبلاگ من رو تو وبلاگتون لینک کردین لطفا بهم بگین. بسی مچکرم :]

برای ارتباط با من میتونید از صفحه "تماس با من" استفاده کنید.

شبکه‌های اجتماعی

FacebookTwitterInstagramGoodreadsIMDB